Nebezpečne návykové...

  • Vyrábame a dodávame torty a dezerty. Skvelé torty a vynikajúce dezerty! Také, že svojej babičke dáte konečne zaslúžené voľno a budete sa vracať k nám :-) A verte, že Vám nemažeme med okolo úst, naše sladké pokušenie je jednoducho nebezpečne návykové.

Už ste navštívili našu Tak trochu inú kaviareň Warewa? Tešíme sa na Vás v centre Ostravy!!

Cukráreň Warewa ponúka:

  • Kompletný sortiment tort, zákuskov a dobrôt

    Všetky torty z našej stálej ponuky nakúpite za jednotnú cenu 596 Kč. Môžete si ich vyzdvihnúť v našich kaviarňach - v OC Nová Karolina od 9:00 do 21:00 alebo v centre Ostravy od 8:00 do 20:00. Ďalej si môžete objednať dezerty inšpirované Francúzskom, Talianskom či Anglickom.
  • Výnimočná ponuka kvalitných BIO káv

    Nie je jednoduché zaujať v prostredí s desiatkami kaviarní. O to viac sme radi, že za našimi skvelými dobrotami zákazníci nachádzajú cestu do našej kaviarne, kde ich navyše čaká bio káva firmy J.J. Darboven.

Rýchly vzkaz / objednávka / pripomienka:

Vážení zákazníci, objednávku na nasledujúci deň je nutné urobiť do 12té hodiny. Pokiaľ toto nestihnete, využite prosím telefónne kontakty na naše prevádzkarne. Počkajte, prosím, na potvrdenie objednávky torte. Až potom je Vaša objednávka prijatá. Nezabudnite uviesť, na ktoré prevádzkarni si vašu objednávku vyzdvihnete. Ďakujeme!

Vaše meno:
Telefón:
Email:
Text:

Novinky:

Dort měsíce června

Dortem na aktuální měsíc červen se stává Mango s malinou! Opět sis jej můžete zakoupit za zvýhodněnou cenu 499kč, jedinou podmnkou je objednání vyzvednutí v měsíci červnu. Ochutnejte a poznejte, že je nebezpečně návykový...


Dort měsíce Duben

Tentokrát jsme pro Vás připravili dort Griliáš jako akční dort měsíce dubna. Jedinou podmínkou, abyste jej získali za zvýhodněnou cenu  499kč je, abyste sis je objednali i vyzvedli v daném měsíci dubnu. Vyzkoušejte a zjistěte, že je nebezpečně návykový!


Snídaňové menu

V naší Tak trochu jiné kavárně si nyní můžete pochutnat na našich nových snídaňových menu. Nejen dobroty, které již znáte z naší nabídky, nově vám připravíme bezlepkové palačinky buď s ovocným salátem nebo špenátové se šunkou a sýrem. A nebo raději vajíčka se slaninou? To vše a nejen to! Přijďte ochutnat a poznat, že naše menu jsou nebezpečně návyková...


Dort měsíce Březen

Dortem na aktuální měsíc březen se stává TIRAMISU! Opět sis jej můžete zakoupit za zvýhodněnou cenu 499kč, jedinou podmnkou je objednání vyzvednutí v měsíci březnu. Ochutnejte a poznejte, že je nebezpečně návykový...


Uzavření pobočky v OC Nová Karolina

Vážení zákazníci, 
ke dni 25.2.2016 jsme ukončili provoz kavárny v OC Nová Karolina. Budeme se na vás těšit v naši nově rekonstruované nádherné kavárně v historickém centru Ostravy, kde se snoubí historie s moderním designem. Najdete zde rozšířenou nabídku našich skvělých produktů, které udělají z vašeho dne neobyčejný.
Navštívit nás můžete každý den od 8 do 20 hodin a v neděli od 10 do 19.
Přijďte ochutnat naše výrobky a poznejte, že jsou nebezpečně návykové...


Dort měsíce února

Dortem měsíce února se stává ČOKOLÁDOVÁ MALINA. Jedinou podmínkou pro zvíhodněnou cenu je objednávka i vyzvednutí dortu v měsíci únoru. Přejeme dobrou chuť!


Dort měsíce!

Novinkou tohoto roku je každý měsíc vybraný dort za skvělou cenu. Jedinou podmínkou bude objednávka i vyzvednutí v daný kalendářní měsíc a zbytek už je na vás. Sledujte náš web i facebook, kde se vždy dozvíte o právě připravovaném dortu. Ujistíte se, že jsou nebezpečně návykové...


« | 1 2 3 4 5 | »