Nebezpečne návykové...

  • Vyrábame a dodávame torty a dezerty. Skvelé torty a vynikajúce dezerty! Také, že svojej babičke dáte konečne zaslúžené voľno a budete sa vracať k nám :-) A verte, že Vám nemažeme med okolo úst, naše sladké pokušenie je jednoducho nebezpečne návykové.

Už ste navštívili našu Tak trochu inú kaviareň Warewa? Tešíme sa na Vás v centre Ostravy!!

Cukráreň Warewa ponúka:

  • Kompletný sortiment tort, zákuskov a dobrôt

    Všetky torty z našej stálej ponuky nakúpite za jednotnú cenu 596 Kč. Môžete si ich vyzdvihnúť v našich kaviarňach - v OC Nová Karolina od 9:00 do 21:00 alebo v centre Ostravy od 8:00 do 20:00. Ďalej si môžete objednať dezerty inšpirované Francúzskom, Talianskom či Anglickom.
  • Výnimočná ponuka kvalitných BIO káv

    Nie je jednoduché zaujať v prostredí s desiatkami kaviarní. O to viac sme radi, že za našimi skvelými dobrotami zákazníci nachádzajú cestu do našej kaviarne, kde ich navyše čaká bio káva firmy J.J. Darboven.

Rýchly vzkaz / objednávka / pripomienka:

Vážení zákazníci, objednávku na nasledujúci deň je nutné urobiť do 12té hodiny. Pokiaľ toto nestihnete, využite prosím telefónne kontakty na naše prevádzkarne. Počkajte, prosím, na potvrdenie objednávky torte. Až potom je Vaša objednávka prijatá. Nezabudnite uviesť, na ktoré prevádzkarni si vašu objednávku vyzdvihnete. Ďakujeme!

Vaše meno:
Telefón:
Email:
Text:

Novinky:

Karneval chutí 2017

Milujete dobré jídlo a rádi experimentujete? Karneval chutí je tu tedy přímo pro vás! Pestrá nabídka výborného jídla, pití, ochutnávek, koštu vína, kuchařské show a různých gastronomických lahůdek, které potěší i ty nejnáročnější mlsné jazýčky. Navštivte i náš stánek v termínu 21.4.-23.4.2017.


Svatební veletrh Stavba 2017

Jako každý rok, tak i letos se účastníme svatebního veletrhu Svatba na Výstavišti Černá louka v termínu 4. a 5.3.2017. Přijďte i vy a nechte se inspirovat nejnovějšími trendy!


Nové francouzské dezerty

V Nabídce pro vás máme nové luxusní francouzské dezerty. Jen ochutnáte a už nebudete chtít nic jiného. Již brzy je najdete na našich webových stránkách, ale pokud jste nedočkaví už teď, navštivte naši cukrárnu! Těšíme se na vás!


Kreativ 2016

Soutěžní otázka na výstavu Kreativ, která se uskuteční v termínu od 11. do 13.11.2016. Kolik druhů makronek vyrábíme? Odpověď najdete na našich webových stránkách a odpovědět můžete přímo na výstavišti u našeho stánku. Těšíme se na vás!


Vánoční cukroví

Letos poprvé jsme se rozhodli pro vás upéct domácí ručně vyráběné vánoční cukroví. Ochutnat jej můžete v naší cukrárně na Puchmajerově ulici v centru Ostravy. Objednávky přijímáme pouze v cukrárně. Cena za 1 kilo cukroví je 490 kč a balíček obsahuje 9 různorodných druhů cukroví. Přijďte ochutnat, těšíme se na vás!


Dort měsíce Srpna

Máte rádi lehkou nadýchanou smetanu, navíc v kombinaci s borůvkami? Pak je pro nás dort Smetanová borůvka to pravé! V měsíci sprnu jen za 499 kč. Nebezpečně návykové...


Warewa na Colours of Ostrava

Jsme velmi rádi, že jsme se s vámi, letos poprvé, mohli zúčastnit festivalu Colours of Ostrava. Děkujeme za bezvadnou atmosféru a neskutečně milé návštěvníky, se kterými bylo čest třeba jen prohodit pár slov. Byli jste naprosto báječní a díky vám se tato akce zařadila mezi ty, na které se již dnes těšíme na další ročník.


« | 1 2 3 4 5 | »