Nebezpečne návykové...

  • Vyrábame a dodávame torty a dezerty. Skvelé torty a vynikajúce dezerty! Také, že svojej babičke dáte konečne zaslúžené voľno a budete sa vracať k nám :-) A verte, že Vám nemažeme med okolo úst, naše sladké pokušenie je jednoducho nebezpečne návykové.

Už ste navštívili našu Tak trochu inú kaviareň Warewa? Tešíme sa na Vás v centre Ostravy!!

Cukráreň Warewa ponúka:

  • Kompletný sortiment tort, zákuskov a dobrôt

    Všetky torty z našej stálej ponuky nakúpite za jednotnú cenu 596 Kč. Môžete si ich vyzdvihnúť v našich kaviarňach - v OC Nová Karolina od 9:00 do 21:00 alebo v centre Ostravy od 8:00 do 20:00. Ďalej si môžete objednať dezerty inšpirované Francúzskom, Talianskom či Anglickom.
  • Výnimočná ponuka kvalitných BIO káv

    Nie je jednoduché zaujať v prostredí s desiatkami kaviarní. O to viac sme radi, že za našimi skvelými dobrotami zákazníci nachádzajú cestu do našej kaviarne, kde ich navyše čaká bio káva firmy J.J. Darboven.

Rýchly vzkaz / objednávka / pripomienka:

Vážení zákazníci, objednávku na nasledujúci deň je nutné urobiť do 12té hodiny. Pokiaľ toto nestihnete, využite prosím telefónne kontakty na naše prevádzkarne. Počkajte, prosím, na potvrdenie objednávky torte. Až potom je Vaša objednávka prijatá. Nezabudnite uviesť, na ktoré prevádzkarni si vašu objednávku vyzdvihnete. Ďakujeme!

Vaše meno:
Telefón:
Email:
Text:

Novinky:

Pracovní nabídka

Do našeho týmu hledáme novou kolegyni na pozici servírka. Nástup možný ihned. Nabízíme práci v čistém y a hezkém prostředí, smlouvu na HPP na krátký/dlouhý týden, kurzy a školení jsou samozřejmostí. Požadujeme radost z práce s lidmi, chuť učit se novým věcem. Více informací poskytneme na kontaktech, které naleznete v záloště "kontakt"


Snídaňové menu

Navštivte naši cukrárnu každý den do 11 hodin a dejte si výbornou snídani. Je libo zdravá paličinka s čerstvým ovocem nebo klasická anglická snídaně? U nás najdete širokou nabídku, ze které si vybere opravdu každý! 


Poukázky pro Vás

Přemýšlíte, jak udělat radost svým blízkým? Připravili jsme pro vás dárkové poukázky na výrobky naší cukrářské výroby. Poukaz můžete uplatnit jak na útratu přímo u nás nebo použít při objednávce dortu k vaší speciální příležitosti.


Předvánoční kurz pečení makronek

Máme pro vás připravené předvánoční kurzy pečení makronek, stačí si jen vybrat termín. Cena je 1200 Kč.

 


Výstava olejomaleb s názvem "BOŽÍ MLÝNY

Je nám ctí, že si Milena Kantorová vybrala právě naší kavárnu k výstavě a vernisáži svých děl. Zastavte se nasát atmosféru krásných děl v prostředí cukrárny a k tomu si dát něco dobrého :-) Těšíme se na vás!


Vánoční cukroví

I letos pro vás budeme péct domácí cukroví z těch nejlepších surovin a opět v naší kilové krabičce najdete nejen tradiční kousky, ale i cukroví inspirované světovými trendy. Objednávat můžete v naší cukrárně do naplnění naší kapacity. Přijďte ochutnat, co jsme pro vás do balíčků připravili :-)


Začátek podzimu

Milí zákazníci,

prázdniny jsou za námi a od září se na vás budeme těšit v tradiční otevírací době od pondělí do pátku v době 8:00 až 20:00 a o víkendu a svátcích od 9:00 do 19:00.

Spolu s tím na váš čeká spousta nových výrobků a akcí. 

Děkujeme za vaši přízeň :-)


« | 1 2 3 4 5 | »