Niebezpiecznie wciągająca...

  • Produkujemy i dostawa ciast i deserów. Wspaniałe ciasta i pyszne desery! Takie, że twojej babcie wreszcie dasz zasłużoną przerwę i wrócisz do nas :-) I wierzcie mi, nasza słodka pokusa jest po prostu niebezpiecznie wciągająca.

Czy juz odwiedziłeś nasze trochę inne kawiarnię Warewa? Czekamy na Ciebie w Ostrava !!

Cukiernia Warewa oferuje:

  • Kompletny asortyment ciast i smakołyków

    Všetky torty z našej stálej ponuky nakúpite za jednotnú cenu 596 Sk. Môžete si ich vyzdvihnúť v našich kaviarňach - v OC Nová Karolina od 9:00 do 21:00 alebo v centre Ostravy od 8:00 do 20:00. Ďalej si môžete objednať dezerty inšpirované Francúzskom, Talianskom či Anglickom.
  • Wyjątkowy asortyment wysokiej jakości kaw organicznych

    Nie je jednoduché zaujať v prostredí s desiatkami kaviarní. O to viac sme radi, že za našimi skvelými dobrotami zákazníci nachádzajú cestu do našej kaviarne, kde ich navyše čaká bio káva firmy J.J. Darboven.

Rýchly vzkaz / zamówienie / pripomienka:

Vážení zákazníci, objednávku na nasledujúci deň je nutné urobiť do 12té hodiny. Pokiaľ toto nestihnete, využite prosím telefónne kontakty na naše prevádzkarne. Počkajte, prosím, na potvrdenie objednávky torte. Až potom je Vaša objednávka prijatá. Nezabudnite uviesť, na ktoré prevádzkarni si vašu objednávku vyzdvihnete. Ďakujeme!

Twoje imię:
Telefon:
Email:
Text:

Aktualności (tylko w języku czeskim):

Akce v dubnu

Duben je plný akcí! Máme za sebou výbornou akci s Ivo Šmoldasem, který bavil celou naší kavárnu svými příhodami a my moc děkujeme za tuto skvělou návštěvu. Zároveň nás čeká 29.4.2015 jedinečné vystoupení začínajícího umělce Martina Dytka, který vystoupí se svou ambientní jazzovou kytarou. Přijďte si poslechnout malý koncert a zároveň ochutnat naše speciality. Těšíme se na Vás!


Snídaňové menu

Ve všední dny i o víkendu si u nás můžete dát do 11ti hodin snídani dle vlastní chuti. Je libo čaj nebo káva? Chlebíčky, závin či cheesecake? Ochutnejte a poznejte, že naše výrobky jsou nebezpečně návykové...


Výběrové řízení

Vypisujeme výběrové řízení na dodávku gastro zařízení, pokladní systém, stolařské a truhlářské vybavení provozovny, a vybavení sociálního zařízení. Zadávací dokumentace ZDE


Narozeninový dort pro Apetit

Rádi bychom Vás pozvali na skvělý piknik pod širým nebem, který se uskuteční v Praze 21.6.2014 a pořádá ho časopis APETIT. Při této příležitosti oslaví 10. narozeniny a my jsme poctěni připravit narozeninový dort, který celý tým časopisu APETIT sám navrhoval. Těšíme se na krásné zážitky a skvělé gurmánské dobroty! Více informací na http://www.apetitonline.cz/piknik/program-2014


Velikonoce na Hradě

V termínu 12.04.2014 - 13.04.2014 jsme se zúčastnili Velikonoc na Slezskoostravském hradě, kde i naše Makronky byly nazdobeny v tomto duchu. Nic není nemožné {#emotions_dlg.jokingly}


Svatební veletrh Nevěsta

Připravujete se na svůj velký den, chcete se inspirovat či jen ochutnat naše skvělé výrobky? 15. a 16.3.2014 se zúčastníme Svatebního veletrhu Nevěsta v Multifunkční aule Gong Dolní Vítkovice. 


Svatební veletrh Svatba

Další akcí v duchu vaší krásné svatby je veletrh Svatba, který se uskutečnil na Výstavišti Černá louka v Ostravě v termínu 7. – 9. března 2014. Nejen svatební šaty a doplňky, ale i výborné deserty a dorty, které ozdobí váš nejdůležitější den. 


« | 1 2 3 4 5 | »