Všechny dorty mají tvar kruhu, průměr 24cm a jsou za jednotnou cenu 640 Kč. Zdobení a doplňkový sortiment je možno přizpůsobit požadavkům zákazníka. Ochutnejte a poznáte, že jsou nebezpečně návykové!Dorty s mascarpone krémem

Dorty svatební

Blíží se jeden z nejdůležitějších dní ve vašem životě a přejete si nádherný svatební dort? Na nás se můžete spolehnout. Vyrobíme a dodáme jedinečný dort, který se stane klenotem vaší svatebni tabule. Ochutnejte a poznáte, že jsou nebezpečně návykové!

Dorty slavnostní

Má váš dědeček narozeniny? Dceři se narodilo dítě? Tchán vydělal první milión? Jedině náš poctivě připravený dort to řekne za Vás. Ochutnejte a poznáte, že jsou nebezpečně návykové!

Dorty dětské

Slavíte narozeniny dítěte, křtiny či úspěch při prvním divadelním vystoupení? Odměňte jej tím nejoblíbenějším dárkem. Ochutnejte a poznáte, že jsou nebezpečně návykové!

Dorty firemní

Připravíme pro vás dort pro firemní akci či oslavu. Samozřejmostí je precizní provedení s logem vaší firmy, následné nadšení partnerů, spokojenost akcionářů a dechberoucí výkony zaměstnanců! Nenahraditelným sladkým doplňkem jsou makronky, záviny či Sweet Cup. Ochutnejte a poznáte, že jsou nebezpečně návykové!

Mini dortíky

Naše mini dortíky jsou výborným doplňkem k tradičním i speciální dortům. Mohou mít příchuť dle vašeho přání a být ozdobeny sezónním či exotickým ovocem. Ochutnejte a poznáte, že jsou nebezpečně návykové!

Dorty na přání

Máte jasnou představu o tom, jak by měl váš dort vypadat? Přijďte za námi a nad šálkem skvělé kávy dáme vaší představě reálnou podobu. Ochutnejte a poznáte, že jsou nebezpečně návykové!

Doplňky a zdobení

Nabízíme různé variace zdobení a doplňků, které váš dort ozvláštní. Podívejte se na malou ukázku či sami navrhněte, jak má váš dort vypadat. Vybrat ten správný detail je Vaší jedinou, zato milou povinností. Ochutnejte a poznáte, že jsou nebezpečně návykové!